Кредити в ломбарді – завжди швидко та зручно

Розвиток діяльності ломбардів, особливо в останні роки, свідчить про то, що послуги по оформленню короткострокових кредитів набувають все більшого попиту. Особливо це стало відчутне в період економічної кризи в країні, коли велика кількість банків опинилася на межи банкрутства.

Перші ломбарди появилися в італійської провінції Ломбардія, вихідці якої стали відкривати згодом свої заклади в Франції, та других європейських країнах. Послуги ломбарду на ті часи включали в себе надання грошової підтримки під заставу приватного майна, одягу, взуття або коштовностей. На той час послугами ломбарду користувалися як звичайні люди, так й заможне дворянство, щоб оплати, наприклад, свій борг в картах.

В сучасному світі будь-який ломбард нагадує більш відділення успішного банку, який обладнаний комп’ютерною технікою, камерами спостереження, надійним сховищем. «Швейцарський ломбард» являє собою еталон такого закладу. Навчений персонал, співпраця зі знавцями старовини та ювелірних виробів дозволяє точно оцінювати любі речі, яки приносять під заставу.

Чому вигідно брати суду в ломбарді

По-перше, в ломбарді в клієнта просять тільки паспорт, або інше посвідчення особи. Більш не потрібно ніяких паперів, будь то виписка з вашого банківського рахунку, довідка про стан сім’ї або ваші річні прибутки.

По-друге, вся процедура займає декілька хвилин. Ви показуєте своє майно, яке вирішили закласти, оцінювач визначає вартість і оформляє договір. Гроші видаються зразу, в повному обсязі. Кредит під заставу золота, антикваріату та інших речей можна взяти терміном від одної доби до року. Тут треба зважати на те, що чим довше термін – тим менший відсоток за користування кредитом прийдеться платити.

По-третє, віддати борг по кредиту клієнт може в любий, зручний для нього день. А якщо виникають обставини і він не може зробити вчасну виплату, то договір можна продовжити за згодою двох сторін на взаємовигідних умовах.