На яких умовах сучасні ломбарди видають кредити?

Економічна ситуація в країні заставила керівництво багатьох банків передивитися умови кредитування. Банківські установи намагаються видавати позику на тривалий термін, так вони захищають організацію від банкрутства. В цієї ситуації виникає питання – що робити громадянам, яким гроші потрібні негайно, але на короткотривалий час. Вихід є – взяти кредит під заставу золота, антикваріату чи побутової техніки в ломбарді.

Що краще всього закладати під позику?

Легше всього отримати кредит в ломбарді Киева під заставу коштовного каміння, золота або антикварних виробів. При оцінці цих речей сума позики може досягати 60% від ринкової вартості. Однак треба мати на увазі, що золоті прикраси оцінюються як брухт. А каміння оцінюють в залежності від прозорості, розмірів та ювелірної вартості.

Існують також заклади які мають назву «автоломбард» та займаються виключно оформленням кредиту під заставу автомобілів, тракторів, мотоциклів та іншої техніки. Для оформлення позики під заставу автомобіля крім паспорта треба обов’язково мати технічні документи на транспортний засіб. При оформленні договору виписується доручення на ім’я одного з співробітників ломбарду.

Зараз майже в кожному місті функціонує ломбард, який видає кредити під заставу будь-якого майна. В Києві найкращим закладом вважається «Швейцарський ломбард». Швидкість та надійність всіх операції, можливість отримати додаткову консультацію – все це являється запорукою збереження ваших речей та можливості отримати їх відразу після виплати кредиту.

Протягом 10-15 хвилин спеціалісти оцінюють речі, яки клієнт приніс під заставу, оформляють договір та видають підтверджену суму грошей в повному обсязі на руки власнику. Термін виплати позики може скласти від 1 доби до 1 року – це вже залежить від бажання клієнта. Якщо виникають проблеми зі своєчасної виплатою, договір можна продовжити ще на потрібний час.