Головне про ломбард

Послуги ломбарду в Україні завжди мають попит, а в останні роки для багатьох мешканців іноді являються одним з оптимальних варіантів отримати необхідну суму грошей швидко і без значних зусиль.

Ломбард починаючи з XV століття являється офіційним закладом, який має всі необхідні документі для здійснення своєї діяльності по видачі кредитів в залог майна. В Україні існує декілька ломбардних організації, яки мають розгалужену сіть представництв в різних регіонах країни. В їх число входить «Швейцарський ломбард», який відрізняється зручними умовами отримання кредиту і чесними оцінювальними операціями закладеного майна.

Секрет постійного попиту

Популярність закладів по наданню позик на короткотривалий термін пояснюється декілька причинами:

  • Швидкість при виконанні оцінювальної експертизи та нарахуванні суми кредиту;

  • Конфіденційність клієнтів;

  • Можливість дострокового погашення кредиту;

  • Можливість продовження термінів угоди.

«Швейцарський ломбард» видає кредит в залог дорогоцінних каменів, золота, срібла, побутової техніки, антикваріату, автомобілів та цінних паперів. Ставка позики може досягати до 80% від ринкової вартості закладає мого майна. Процентна ставка нараховується відповідно до терміну, на який береться позика.
Для оформлення короткострокового кредиту клієнту потрібно мати при собі паспорт та майно, що він хоче залишити на зберігання. В разі відмови виплати кредиту, майно боржника реалізується через мережу комісійних крамниць.