Як швидко оформити кредит у ломбарді

В житті деколи трапляються випадки, коли певна сума грошей потрібна негайно, бо від неї залежить життя людини, укладення вигідної угоді та тому подібне. Для вирішення таких проблем ще декілька років тому українці йшли в банк, де оформляли довготривалі позики або зверталися за допомогою до більш заможних друзів. Та не кожна людина готова розповідати про свої негаразди банківським працівникам чи знайомим, але що в першому, що в другому варіанті це робити доведеться.

Однак, існує більш зручний спосіб швидко отримати потрібну суму грошей, при цьому повністю надійно та конфіденційно. Мова йде про ломбард. Він являється офіційно оформленим закладом, який підпорядковується Державній Фінансової Інспекції та має необхідні дозволи на здійснення грошових операцій.

В ломбарді будь-яка людина може швидко взяти кредит під заставу коштовного каміння (рубіни, діаманти, алмази, смарагди), золота, срібла, антикваріату, електронної техніки, цінних паперів. Існують також спеціалізовані заклади – «автоломбарди», де оформляються позики під заставу транспортних засобів.

Для швидкого здійснення всієї операції по отриманню кредиту необхідно мати при собі паспорт, або документ, що посвідчує особу, а також майно, яке буде здане на зберігання.

В тому випадку, коли клієнт неспроможний викупити своє майно, та заплатити відсотки по кредиту, працівники ломбарду запропонують продовжити термін дії договору. В разі остаточної відмови, договір розривається в односторонньому порядку, а майно потрапляє в комісійний магазин. Звичайно любому ломбарду вигідніше щоб закладена річ була викуплена саме її власником, тому й існує така зручна програма лояльності.