Маленькі хитрощі, які потрібно знати звертаючись в ломбард

Ломбарди в Україні являються дуже популярними закладами, де можна швидко оформити кредит під заставу майна. Особливо це стало помітно в період економічної кризи, яка спостерігається в країні в останні роки. Ломбард – це заклад, який працює на законних підставах, однак і серед них зустрічаються шахраї. Для того щоб взяти позику в ломбарді і не попастися на шахрайську «вудочку» слід знати декілька нюансів.

  • Дозволи та документи

    По-перше, переконайтеся що ломбард, в якому ви вирішили взяти позику, має всі потрібні дозвільні документі на здійснення фінансових операції.

  • Предмет застави

    По-друге, ознайомтеся з переліком речей, які ломбард приймає під заставу. Існують кредити під заставу антикваріату, дорогоцінних металів (золота, срібла) і каміння (діамантів, алмазів), побутової та електронної техніки. Ряд деяких закладів має назву «автоломбард» і займаються виключно наданням кредиту під заставу транспортних засобів.

Одним із найбільших та успішних фінансових закладів у Києві є «Швейцарський ломбард». саме тут клієнти можуть оформити позику під заставу любого рухомого майна або автомобіля. При оцінці антикваріату працівники закладу сумнівно виконують свою роботу, швидко оформляють необхідні папери.

Як визначають розмір процентної ставки

Під час оцінки ринкової вартості майна, яке віддає клієнт під заставу визначається максимальна відсоткова ставка на кредит. Однак працівники беруть ще до уваги статус клієнта і його кредитну історію, внаслідок якої можуть суттєво зменшити нараховані відсотки. Це відбувається в том випадку, якщо клієнт відрізняється пунктуальністю та надійністю.

Кредит під заставу коштовних камінів може складати до 90% від реальної вартості на ринку ювелірних виробів. Золоті та срібні прикраси оцінюються як брухт. За автомобіль можна отримати до 70%, але це залежить від таких факторів, як рік випуску, пробіг, зовнішній вигляд.

Все майно, яке не було вчасно викуплено, реалізовується мережею комісійних магазинів. Якщо власник врешті-решт вирішить викупити свою річ, то може це зробити в магазині. Але йому доведеться заплатити її встановлену вартість та нараховані раніш відсотки.