Правда про ломбарди

Кожен із нас давно помітив у своєму місті наявність великої кількості закладів, які пропонують послуги з надання грошової допомоги під заставу коштовностей, побутової або комп’ютерної техніки, мобільних телефонів, рухомого та нерухомого майна, транспортних засобів та інших різноманітних речей. Такі заклади мають всім відому назву «ломбард» і існують, напевно, від самого початку заснування людством ринкових відносин.

Ломбард в Киеве "Щвейцарский"

Про ломбард у Києві знають всі, від школяра до пенсіонера. Всі ми знаємо з літературних джерел «славнозвісну» професію лихваря. Фактично, це слово стало синонімом злодія, афериста, який ладен на будь-що, аби обдурити і забрати останні гроші у пересічної людини. Але чи так це насправді? Давайте разом розберемось у ситуації і зробимо аргументовані висновки про роботу ломбардних магазинів.

Перш за все, абсолютна більшість ломбардів обслуговують населення на законних підставах. Шанс мати справи із справжніми шахраями на даний час майже дорівнює нулю. Всі ці фінансові установи працюють під жорстким наглядом Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. Однак, звертаючись до послуги ломбарду, ви завжди маєте право попросити представити вам копію ліцензії про офіційне право надання фінансових послуг.

Клієнти ломбардів

Ломбард в Киеве "Щвейцарский"

Серед населення побутує помилкова думка, що до послуг ломбардів звертаються лише люди, які опинились на «дні» суспільства. Наразі, до послуг ломбардів звертаються не лише злодії з краденими речами чи люди з алкогольною або наркотичною залежністю, що віддають свою останню власність. Договір, який пропонує вам «Швейцарський ломбард» — заклад, якій вже тривалий час працює в Києві, досить часто стає вигідною альтернативою банківським кредитам.

Відтак, більшість клієнтів ломбардів – це бізнесмени, студенти, молоді сім’ї і інші верстви населення, яким потрібна короткочасна грошова позика. Нерідко люди здають в ломбарди речі, які їм просто не потрібні. Це сміливо розвіює міф про те, що на полицях ломбардів лежать лише крадені речі.

Як оцінюються речі в ломбарді

Пам’ятайте, що розмір позики і відсотки за її повернення насамперед залежать від того, що ви збираєтесь закладати до ломбарду. Працівник ломбарду детально розгляне річ, яку ви закладаєте, вважаючи на її стан, час використання і актуальну ціну аналогічного предмета у магазинах. Не соромтесь детально розпитати працівника про щоденну комісію і річну ставку.

Підписуючи договір, не лінуйтесь ретельно дослідити всі умови позики, аби не мати неприємних наслідків. На грошовий еквівалент значно впливає наявність документів на річ. Це спростить процедуру експертизи і дасть вам змогу скласти договір за вигідніших умов.

Ломбард в Киеве "Щвейцарский"